DIMM 256 MB DDR ECC PC2100 ProMOS

DIMM 256 MB DDR ECC PC2100 ProMOS

880,00 ден.   Спореди

ProMOS 256 MB DDR PC-2100 184-Pin DIMM


General Features:
256 MB DDR (Double Data Rate) RAM
PC-2100
266 MHz
184-pin
ECC
Registered


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 880,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ProMOS 256 MB DDR PC-2100 184-Pin DIMM


General Features:
256 MB DDR (Double Data Rate) RAM
PC-2100
266 MHz
184-pin
ECC
Registered

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка