Dikson Tonic Line Chute Stop

1.300,00 ден.   Спореди

Tonic Line Chute Stop
Двојна акција против опаѓање на косата со Миноактиви.Топло ладно дупла акција богата со нова генерацја супстанци. Развива длабока оксидирачка акција во коренот на косата по...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 1.300,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tonic Line Chute Stop
Двојна акција против опаѓање на косата со Миноактиви.Топло ладно дупла акција богата со нова генерацја супстанци. Развива длабока оксидирачка акција во коренот на косата потикнувајќи нејзина регенрација. Овозможува вистински “физички тренинг“ на клетките како анти опаѓачко и дејство и го оневозможува стареењето на влакното. Се бори со слободните радикали. По третманот косата станува силна и зајакната.
Начин на употреба:
При употреба се користат двата третмани, еден третман во првиот ден вториот третман во наредниот ден. Прва ампула – топла акција со вазодилатација ефект и втора ампула – ладна акција со ефект вазорестриција. Пакувањето содржи 10 ампули. (5 топла акција и 5 ладна акција.)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка