Dikson MOVE ME 38 LIGHT GEL 250ml

420,00 ден.   Спореди

Dikson MOVE ME 38 LIGHT GEL 250ml Лесно зацврстувачки гел, за влажен изглед.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 420,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dikson MOVE ME 38 LIGHT GEL 250ml Лесно зацврстувачки гел, за влажен изглед.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка