Dikson Light Puff 250ml

850,00 ден.   Спореди

Light Puff - vol 5 Glossing спреј со јачина на ствтднување 1, дава влажност, се грижи за косата правејќи ја мека и свиленкаста на допир. Има спектакуларен рефлектирачки ефект. Распрскајте рамномерно н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 850,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Light Puff - vol 5 Glossing спреј со јачина на ствтднување 1, дава влажност, се грижи за косата правејќи ја мека и свиленкаста на допир. Има спектакуларен рефлектирачки ефект. Распрскајте рамномерно на измиена и исфротирана коса. Не се измива.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка