Dikson 40 Spinning Lines Creamy 100ml

Dikson 40 Spinning Lines Creamy 100ml

440,00 ден.   Спореди

Dikson 40 Spinning Lines Creamy 100ml Восок за силно зацврстување - отпорен на влажност


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 440,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dikson 40 Spinning Lines Creamy 100ml Восок за силно зацврстување - отпорен на влажност

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка