Digital TV Antenna Philips SDV6224 42db

1.625,00 ден.   Спореди

Digital TV Antenna Philips SDV6224 42db

Specification:

Tuner/Reception/Transmission
-Aerial Output: 75 ohm coaxial (IEC75)
-Tuner bands: UHF, VHF, FM, HDTV
-Antenn...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.625,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Digital TV Antenna Philips SDV6224 42db

Specification:

Tuner/Reception/Transmission
-Aerial Output: 75 ohm coaxial (IEC75)
-Tuner bands: UHF, VHF, FM, HDTV
-Antenna cable length: 180 cm
-Gain (antenna + amplifier): 42 dB

Power
-Power Adapter: Included
-Power LED indicator: Green

Accessories
-User Manual: Included

Product dimensions
-Product dimensions (W x H x D): 25 x 18 x 2.5 cm
-Weight: 0.442 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка