Digital TV Antenna Philips SDV5120 36db

1.186,00 ден.   Спореди

Digital TV Antenna Philips SDV5120 36db

Specification:

Tuner/Reception/Transmission
-Aerial Output: 75 ohm coaxial (IEC75)
-Tuner bands: UHF, FM, VHF
-Antenna cabl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.186,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Digital TV Antenna Philips SDV5120 36db

Specification:

Tuner/Reception/Transmission
-Aerial Output: 75 ohm coaxial (IEC75)
-Tuner bands: UHF, FM, VHF
-Antenna cable length: 180 cm
-Gain (antenna + amplifier): 36 dB

Power
-Power Adapter: Included

Accessories
-User Manual: Included

Product dimensions
-Product dimensions (W x H x D): 15 x 4.6 x 24.8 cm
-Weight: 0.396 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка