Digital TV Antenna Philips SDV5100 18db

Digital TV Antenna Philips SDV5100 18db

890,00 ден.   Спореди

For optimal signal strength: gain of up to 18 dB
Compact design
Single dipole with tilt for improved reception
Weighted base for stability


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


For optimal signal strength: gain of up to 18 dB
Compact design
Single dipole with tilt for improved reception
Weighted base for stability

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка