Digital Tuner & Alarm Clock Trevi RC 825D White

Digital Tuner & Alarm Clock Trevi RC 825D White

850,00 ден.   Спореди

» AM/FM tuner PLL
» Digital frequencies indication
» PLL radio with 10 storages
» 2 programmable alarms with radio/melody
» Programmable switch off (sleep function)
» Alarm tem...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 850,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


» AM/FM tuner PLL
» Digital frequencies indication
» PLL radio with 10 storages
» 2 programmable alarms with radio/melody
» Programmable switch off (sleep function)
» Alarm temporary stop (snooze)
» Anti blackout battery compartment
» Power supply: 230V ~ 50Hz
» Size: 140 X 120 X 47 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка