Digital Tuner & Alarm Clock Philips AJ1000 White

Digital Tuner & Alarm Clock Philips AJ1000 White

1.990,00 ден.   Спореди


Sound System
Mono
Volume Control
rotary
Built-in speakers
1

Antenna
FM Antenna
Tuner Bands
FM
Alarms

Radio Alarm<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Sound System
Mono
Volume Control
rotary
Built-in speakers
1

Antenna
FM Antenna
Tuner Bands
FM
Alarms

Radio Alarm
Buzzer Alarm
Repeat alarm (snooze)
Dual alarm time
Gentle Wake

Display Digits
4
Clock/Version
Digital
Sleep Timer
Yes

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка