Digital Network Media Adapter - Home Media & Surveillance Center, USB, HDMI, Y/Pb/Prout, LAN 10/100,WIFI, Audio L/R, SPDIF Optical, V high-quality digital media files,P2P download, Multi-media: WMV, MPEG-4, DivX , Xvid , Real Video ( rmvb & rm ), H.

2.935,00 ден.   Спореди

Digital Network Media Adapter - Home Media & Surveillance Center, USB, HDMI, Y/Pb/Prout, LAN 10/100,WIFI, Audio L/R, SPDIF Optical, V high-quality digital media files,P2P download, Multi-media: WMV, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.935,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Digital Network Media Adapter - Home Media & Surveillance Center, USB, HDMI, Y/Pb/Prout, LAN 10/100,WIFI, Audio L/R, SPDIF Optical, V high-quality digital media files,P2P download, Multi-media: WMV, MPEG-4, DivX , Xvid , Real Video ( rmvb & rm ), H.264, MP3, WMA, Real Audio ( ra ), MKV, ISO/IFO,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка