Digital Clock Trevi SLD3065 Blue

Digital Clock Trevi SLD3065 Blue

690,00 ден.   Спореди

Wide LCD display; Electronic buzzer; Snooze function; Backlit dial; Power supply: 2 "AA" (UM3) batteries; Size: 103x60x34 mm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wide LCD display; Electronic buzzer; Snooze function; Backlit dial; Power supply: 2 "AA" (UM3) batteries; Size: 103x60x34 mm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка