Digital Camera Adapter Input: 100-240V AC - 60/50Hz, Output Voltage 3/3.3/3.5V DC = 2.5A (2500mA), 6.0/6.5/7.0V DC = 2.1A (21--mA), 8.4V DC = 1.5A (15--mA), with 7 optional plugs for connecting different DC

683,00 ден.   Спореди

Digital Camera Adapter Input: 100-240V AC - 60/50Hz, Output Voltage 3/3.3/3.5V DC = 2.5A (2500mA), 6.0/6.5/7.0V DC = 2.1A (21--mA), 8.4V DC = 1.5A (15--mA), with 7 optional plugs for connecting differ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 683,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Digital Camera Adapter Input: 100-240V AC - 60/50Hz, Output Voltage 3/3.3/3.5V DC = 2.5A (2500mA), 6.0/6.5/7.0V DC = 2.1A (21--mA), 8.4V DC = 1.5A (15--mA), with 7 optional plugs for connecting different DC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка