Digital Cam. Bag Lowepro Melbourne 10 Red Flower

295,00 ден.   Спореди

Capacity 1 UltraCompact Point and Shoot Camera
SizeInterior 4.5W X .7D X 3H in./11.5 X 1.8 X 7.5 cm
SizeExterior 4.7W X 1.1D X 3.1H in./12 X 2.8 X 8 cm
Outer fabric 2mm Neoprene with nylon...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 295,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Capacity 1 UltraCompact Point and Shoot Camera
SizeInterior 4.5W X .7D X 3H in./11.5 X 1.8 X 7.5 cm
SizeExterior 4.7W X 1.1D X 3.1H in./12 X 2.8 X 8 cm
Outer fabric 2mm Neoprene with nylon jersey knit face
Weight 0.04lbs/0.02kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка