Digest sensitive

828,00 ден.   Спореди

Парчиња месо во сос за подобро варење кај домашните мачки постари од една година.
Достапно пакување од 85 грама.
Редуцирање на непријатната миризба Лесната сварливост на Digest Sensitive с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 828,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Парчиња месо во сос за подобро варење кај домашните мачки постари од една година.
Достапно пакување од 85 грама.
Редуцирање на непријатната миризба Лесната сварливост на Digest Sensitive сосот значително го намалува присуството на непријатни мириси во столицата. Одржување на идеалната тежина Парчиња месо во сос за исклучителна паратабилност и внесување на умерено количество енергија. Здрав уринарен систем Со намалување на концентрацијата на минарали во организмот се спречува појавата на уринарен камен. Постојат два начини на исхрана, хранење со 100% влажна храна или во комбинација со гранули според табелата.
Ова е комплетна храна за мачки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка