DIG.APARAT PANASONIC DMC-F 3 EP-S

5.990,00 ден.   Спореди

DIG.APARAT PANASONIC DMC-F 3 EP-S


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DIG.APARAT PANASONIC DMC-F 3 EP-S

Резолуција 12 MP
Оптички зум 4x X
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка