Dig. Camera Sony DSC-W810 Cyber-Shot Black

Dig. Camera Sony DSC-W810 Cyber-Shot Black

6.490,00 ден.   Спореди

20.1 megapixel sensor
8x optical zoom Zeiss lens
25-200mm equivalent
Optical SteadyShot
Sweep panorama
Intelligent auto
720p video recording

More Info: http://www.sony...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 6.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


20.1 megapixel sensor
8x optical zoom Zeiss lens
25-200mm equivalent
Optical SteadyShot
Sweep panorama
Intelligent auto
720p video recording

More Info: http://www.sony.co.uk/electronics/cyber-shot-compact-cameras/dsc-w810

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка