Dig. Camera Nikon Coolpix L340 Black

9.661,00 ден.   Спореди

Compact digital camera

20.2 megapixel 1/2.3-inch CCD sensor
ISO80 to ISO1600
28x optical zoom lens, 22.5-630mm equivalent, f/3.1-5.9
Lens-shift Vibration Reduction
3.0-inch LC...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.661,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Compact digital camera

20.2 megapixel 1/2.3-inch CCD sensor
ISO80 to ISO1600
28x optical zoom lens, 22.5-630mm equivalent, f/3.1-5.9
Lens-shift Vibration Reduction
3.0-inch LCD screen, 460,000-dots
HD 720p video recording
Storage media: SD, SDHC, SDXC
Powered by 4x AA batteries

More Info: http://www.europe-nikon.com/en_GB/product/digital-cameras/coolpix/bridge/coolpix-l340#overview

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка