Dig. Camera Canon PowerShot A800 silver

2.990,00 ден.   Спореди

Effective pixels 10.0 megapixels
Sensor size - 1/2.3" (6.17 x 4.55 mm)
Sensor type - CCD
Processor - DIGIC 3
Optical zoom 3.3?
Digital zoom 4x
LCD size 2.5"
Continuous dri...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Effective pixels 10.0 megapixels
Sensor size - 1/2.3" (6.17 x 4.55 mm)
Sensor type - CCD
Processor - DIGIC 3
Optical zoom 3.3?
Digital zoom 4x
LCD size 2.5"
Continuous drive Yes (0.9 fps)
Video mode - VGA 640 x 480 (30 fps)
Battery- 2 x AA batteries
Weight (inc. batteries) 186 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка