Dig. Camera Canon EOS 600D EF-S 18-55 IS II Kit w/ Bag & SDHC 8GB

44.990,00 ден.   Спореди

* 18-megapixel CMOS sensor
* Scene Intelligent Auto mode
* Full-HD EOS Movie
* On-screen Feature Guide
* Up to 3.7fps continuous shooting
* Wide-area 9-point AF...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 44.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


* 18-megapixel CMOS sensor
* Scene Intelligent Auto mode
* Full-HD EOS Movie
* On-screen Feature Guide
* Up to 3.7fps continuous shooting
* Wide-area 9-point AF
* 1,040k-dot vari-angle 7.7cm (3.0”) screen
* Basic+ and Creative Filters
* Built-in wireless flash control
* Original Bag Inculded
* SDHC Card 8GB Included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка