Dewar's White Label 2

1.210,00 ден.   Спореди

Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 490
UPC: 5000277001200
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Група : Виски - купажа


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.210,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 490
UPC: 5000277001200
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Група : Виски - купажа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка