Dewar's White Label 1

920,00 ден.   Спореди

Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 491
UPC:
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Група : Виски - купажа


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 920,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 491
UPC:
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Група : Виски - купажа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка