DEVOLO DLAN 200 AV SMART адаптер

7.847,00 ден.   Спореди

Овој адаптер е првиот Powerline адаптер со дополнителна погодност: со својата уникатна технологија дава висок квалитет и заштеда на електрична енергија. Можете да го поврзете со веќе постоечка мрежна ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.847,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој адаптер е првиот Powerline адаптер со дополнителна погодност: со својата уникатна технологија дава висок квалитет и заштеда на електрична енергија. Можете да го поврзете со веќе постоечка мрежна струја. Овој адаптер може лесно да се конфигурира преку вградениот dLAN-адаптер и копче за шифрирање, без употреба на компјутер. Интегрираниот приклучок осигурува дека електричната конекција не е изгубена, а интегрираните мрежни филтери се грижат за највисок квалитет на конекција .

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка