Desktop Set Genius SS C110 Optical Wired PS2

525,00 ден.   Спореди

Genius SS C110 black combo (Keyboard Slimstar 110 + Mouse NetScroll 200 Optical), PS2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 525,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 529,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SS C110 black combo (Keyboard Slimstar 110 + Mouse NetScroll 200 Optical), PS2

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка