Desktop PC Lenovo ThinkCentre E73 i5-4460S 4GB/500GB/DVDRW/KB+Mouse/DOS

Desktop PC Lenovo ThinkCentre E73 i5-4460S 4GB/500GB/DVDRW/KB+Mouse/DOS

27.490,00 ден.   Спореди

ThinkCentre E73 Tower
CPU: Intel® Core™ i5-4460S Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)
RAM: 4GB DDR3
Graphics: Intel HD Graphics
HDD: 500GB
ODD: DVD_RW
OS: FreeDos

For...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 27.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ThinkCentre E73 Tower
CPU: Intel® Core™ i5-4460S Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)
RAM: 4GB DDR3
Graphics: Intel HD Graphics
HDD: 500GB
ODD: DVD_RW
OS: FreeDos

Form Factor Mini Tower
Weight Starting at 7.5 kgs
Dimensions 400 mm x 160 mm x 397 mm

Ports
2 USB 3.0, 4 USB 2.0, VGA, RJ-45, Display Port, Serial Port, Handset, Microphone, Headphone

Keyboard + Mouse included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка