Desktop Fan 4" USB Gembird

Desktop Fan 4" USB Gembird

290,00 ден.   Спореди

Features
Compact 4" desktop USB cooling fan
Strong and durable full metal body and fan blades
Tilt function for easy adjustable air-stream
Practical on-off switch

Specificatio...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
Compact 4" desktop USB cooling fan
Strong and durable full metal body and fan blades
Tilt function for easy adjustable air-stream
Practical on-off switch

Specifications
Dimensions: 145 x 141 mm
Cable length: 1.0 m
Net weight: 280 g
Colour: black

System requirements
Free USB port

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка