deLuxe tool - SMALL

2.300,00 ден.   Спореди

FURminator deLuxe tool - SMALL Мал алат за мали миленичиња Чешел 4,35 sm. Оваа алатка е наменета за најмалите па се до 12 kg тешките кучиња ги отстранува паднати влакна и подвлакана. FURminator deLuxe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 2.300,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FURminator deLuxe tool - SMALL Мал алат за мали миленичиња Чешел 4,35 sm. Оваа алатка е наменета за најмалите па се до 12 kg тешките кучиња ги отстранува паднати влакна и подвлакана. FURminator deLuxe small гарантира намалување на митарењето до 90%, наменет е за кратковлакнести и долговлакнести кучиња, обезбедува поефикасно отстранување на влакната од која било друга четка или чешел за четкање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка