Delux DLS-128

350,00 ден.   Спореди

Delux 2.0 звучници со напојување на 220V.
Delux 2.0 звучници со напојување на 220V. LED индикатор, контрола на звук, можност за користење на слушалки. Димензија: 206 x 100 x 190 mm. Гаранција: 6...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 350,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux 2.0 звучници со напојување на 220V.
Delux 2.0 звучници со напојување на 220V. LED индикатор, контрола на звук, можност за користење на слушалки. Димензија: 206 x 100 x 190 mm. Гаранција: 6 месеци.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка