Delux DLS-128 2.0 speaker,siver/black,euro cable, color box packing,Delux logo

298,00 ден.   Спореди

2.0 (Два звучници) Delux DLS-128 2.0 speaker,siver/black,euro cable, color box packing,Delux logo


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 298,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2.0 (Два звучници) Delux DLS-128 2.0 speaker,siver/black,euro cable, color box packing,Delux logo

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка