Delux DLP-34A CE Approved Power supply

Delux DLP-34A CE Approved Power supply

1.490,00 ден.   Спореди

Delux DLP-34A CE Approved Power supply, ATX 700W, 12cm silent fan, 6pin & 8pin PCI-E, 20+4pin(with intertexture net), SATA , on/off switch, Delux logo, (Real 300W;Peak 420W)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLP-34A CE Approved Power supply, ATX 700W, 12cm silent fan, 6pin & 8pin PCI-E, 20+4pin(with intertexture net), SATA , on/off switch, Delux logo, (Real 300W;Peak 420W)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка