Delux DLP-31A Real 270W

Delux DLP-31A Real 270W

1.290,00 ден.   Спореди

Delux DLP-31A Real 270W, label 850W, Safety CE, Passive PFC, 2*SATA, 4*DATA, 20+4pins, PCI-E,P8, 12cm fan, EU cable, 230V, DELUX logo, industrial packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.290,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLP-31A Real 270W, label 850W, Safety CE, Passive PFC, 2*SATA, 4*DATA, 20+4pins, PCI-E,P8, 12cm fan, EU cable, 230V, DELUX logo, industrial packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка