Delux DLP-21D Power Supply

Delux DLP-21D Power Supply

799,00 ден.   Спореди

Delux DLP-21D Power Supply, Label: ATX-700W, 20+4PIN, 2xbig 4PIN,1xsmall 4PIN, 2xSATA, P4, 1x12CM fan, male socket, SECC shell, 1.2M normal EU cable, Industrial packing, Real 200W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLP-21D Power Supply, Label: ATX-700W, 20+4PIN, 2xbig 4PIN,1xsmall 4PIN, 2xSATA, P4, 1x12CM fan, male socket, SECC shell, 1.2M normal EU cable, Industrial packing, Real 200W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка