Delux DLM391GB+G01UF 2.4GHZ Wireless optical Mouse 10 Meters Effective Distance 1000DPI

Delux DLM391GB+G01UF 2.4GHZ Wireless optical Mouse 10 Meters Effective Distance 1000DPI

399,00 ден.   Спореди

Delux DLM391GB+G01UF 2.4GHZ Wireless optical Mouse 10 Meters Effective Distance 1000DPI, Blue-Light Engine NANO receiver inside Stand by function, Accessories: 2*AAA BATTERIES, User Manual, Delux logo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLM391GB+G01UF 2.4GHZ Wireless optical Mouse 10 Meters Effective Distance 1000DPI, Blue-Light Engine NANO receiver inside Stand by function, Accessories: 2*AAA BATTERIES, User Manual, Delux logo, Delux packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка