Delux DLM-505LU 5D optical Laser Mouse

Delux DLM-505LU 5D optical Laser Mouse

399,00 ден.   Спореди

Delux DLM-505LU 5D optical Laser Mouse, 1000DPI, DarkBlue/Black, USB port, Delux logo, small windows colour packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLM-505LU 5D optical Laser Mouse, 1000DPI, DarkBlue/Black, USB port, Delux logo, small windows colour packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка