Delux DLM-390BU 3D optical Mouse

Delux DLM-390BU 3D optical Mouse

229,00 ден.   Спореди

Delux DLM-390BU 3D optical Mouse, 1000DPI, Glossy Black/Red(Red Line), USB port, Delux logo, Delux packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 229,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLM-390BU 3D optical Mouse, 1000DPI, Glossy Black/Red(Red Line), USB port, Delux logo, Delux packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка