Delux DLM-388BU 3D Wired Optical Mouse

Delux DLM-388BU 3D Wired Optical Mouse

219,00 ден.   Спореди

Delux DLM-388BU 3D Wired Optical Mouse, Skidproof side design, Resolution: 800 DPI, Keystroke Lifetime: 3.000.000 cycles, Injection & Coating black, USB port, Delux logo, Window box


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 219,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLM-388BU 3D Wired Optical Mouse, Skidproof side design, Resolution: 800 DPI, Keystroke Lifetime: 3.000.000 cycles, Injection & Coating black, USB port, Delux logo, Window box

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка