Delux DLM-312BU 3D Wired Optical Mouse

Delux DLM-312BU 3D Wired Optical Mouse

159,00 ден.   Спореди

Delux DLM-312BU 3D Wired Optical Mouse, Resolution: 800 DPI, Keystroke Lifetime: 3.000.000 cycles, Coating black, USB port, Delux logo, Small Window box


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 159,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLM-312BU 3D Wired Optical Mouse, Resolution: 800 DPI, Keystroke Lifetime: 3.000.000 cycles, Coating black, USB port, Delux logo, Small Window box

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка