Delux DLM-105BU 3D Wired Optical Mouse

Delux DLM-105BU 3D Wired Optical Mouse

199,00 ден.   Спореди

Delux DLM-105BU 3D Wired Optical Mouse, Resolution: 1.000 DPI, Keystroke Lifetime: 3.000.000 cycles, Injection black, USB port, Delux logo, Color Blister packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLM-105BU 3D Wired Optical Mouse, Resolution: 1.000 DPI, Keystroke Lifetime: 3.000.000 cycles, Injection black, USB port, Delux logo, Color Blister packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка