Delux DLK-5300U Slim Multimedia Keyboard

Delux DLK-5300U Slim Multimedia Keyboard

299,00 ден.   Спореди

Delux DLK-5300U Slim Multimedia Keyboard, Black/Grey, USB port, US layout, DELUX logo, colour box packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLK-5300U Slim Multimedia Keyboard, Black/Grey, USB port, US layout, DELUX logo, colour box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка