Delux DLK-1500U Slim multimedia Keyboard

Delux DLK-1500U Slim multimedia Keyboard

399,00 ден.   Спореди

Delux DLK-1500U Slim multimedia Keyboard, iPhone-Like style, Chocolate keycap, Hot keys: 12 Keys, Keystroke lifetime: 10 million cycles, Polished Injection black, USB port, US layout, DELUX logo, Colo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLK-1500U Slim multimedia Keyboard, iPhone-Like style, Chocolate keycap, Hot keys: 12 Keys, Keystroke lifetime: 10 million cycles, Polished Injection black, USB port, US layout, DELUX logo, Color box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка