Delux DLC-MV875 Midi ATX Case, Front Panel: black, Body: black, 3 x 5.25 Bay, 6 hidden 3.5 Bay, 2 x USB 1.1, MIC, AC97, TAC 2.0 side vent, Dimensions: 460 x 226 x 475mm, DELUX carton box packing, DLP-21D Power Supply, Label: ATX-700W, 20+4PIN, 2xbig

1.372,00 ден.   Спореди

Delux DLC-MV875 Midi ATX Case, Front Panel: black, Body: black, 3 x 5.25 Bay, 6 hidden 3.5 Bay, 2 x USB 1.1, MIC, AC97, TAC 2.0 side vent, Dimensions: 460 x 226 x 475mm, DELUX carton box packing, DLP-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.372,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLC-MV875 Midi ATX Case, Front Panel: black, Body: black, 3 x 5.25 Bay, 6 hidden 3.5 Bay, 2 x USB 1.1, MIC, AC97, TAC 2.0 side vent, Dimensions: 460 x 226 x 475mm, DELUX carton box packing, DLP-21D Power Supply, Label: ATX-700W, 20+4PIN, 2xbig

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 700 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка