Delux DLC-MV850 High glossy Midi tower ATX Case

Delux DLC-MV850 High glossy Midi tower ATX Case

1.390,00 ден.   Спореди

Delux DLC-MV850 High glossy Midi tower ATX Case, Black/Silver color with Black body, w/ USB1.1 & audio ports,DLP-21A power supply, 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA, EU cable, 230V, DELUX logo, DELUX c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.390,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLC-MV850 High glossy Midi tower ATX Case, Black/Silver color with Black body, w/ USB1.1 & audio ports,DLP-21A power supply, 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA, EU cable, 230V, DELUX logo, DELUX carton box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка