Delux DLC-MV850 High glossy Midi tower ATX Case Black/Silver front panel, mainchassis in black color, with intel TAC2.0 side plate (w/o air duct), Ports: 2 x USB, Mic&Audio pins, Power supply ATX 450W, With real 250W, 20+4PIN, 2 x big 4PIN, 1 x smal

1.585,00 ден.   Спореди

Delux DLC-MV850 High glossy Midi tower ATX Case Black/Silver front panel
• mainchassis in black color
• with intel TAC2.0 side plate (w/o air duct)
• Ports: 2 x USB
• Mic&Audio pin...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.585,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLC-MV850 High glossy Midi tower ATX Case Black/Silver front panel
• mainchassis in black color
• with intel TAC2.0 side plate (w/o air duct)
• Ports: 2 x USB
• Mic&Audio pins
• Power supply ATX 450W
• With real 250W
• 20+4PIN
• 2 x big 4PIN
• 1 x small 4PIN
• 2 x SATA
• P4
• 1 x 12CM fan w/ stainless net
• male socket
• 1.2M normal EU cable
• label 450W
• Delux standard kraft carton

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка