Delux DLC-MT491 (w/ plating) Midi tower ATX case (15 series)

Delux DLC-MT491 (w/ plating) Midi tower ATX case (15 series)

1.500,00 ден.   Спореди

Delux DLC-MT491 (w/ plating) Midi tower ATX case (15 series), w/ USB1.1 & audio ports, Glossy-Black color, with Black body, DLP-23MS power supply, 230W, label 750W, 2*SATA, 2*PATA, EU cable, 230V, DEL...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.500,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLC-MT491 (w/ plating) Midi tower ATX case (15 series), w/ USB1.1 & audio ports, Glossy-Black color, with Black body, DLP-23MS power supply, 230W, label 750W, 2*SATA, 2*PATA, EU cable, 230V, DELUX logo, DELUX carton box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка