Delux DLC-MT459 Midi ATX Case, Front Panel: glossy-black/silver, Body: black, 3 x 5.25 Bay, 6 hidden 3.5 Bay, 2 x USB 1.1, MIC, AC97, TAC 2.0 side vent, Card Reader, Dimensions: 460 x 226 x 475mm, DELUX carton box packing, DLP-21D Power Supply, Label

1.585,00 ден.   Спореди

Delux DLC-MT459 Midi ATX Case, Front Panel: glossy-black/silver, Body: black, 3 x 5.25 Bay, 6 hidden 3.5 Bay, 2 x USB 1.1, MIC, AC97, TAC 2.0 side vent, Card Reader, Dimensions: 460 x 226 x 475mm, DEL...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.585,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLC-MT459 Midi ATX Case, Front Panel: glossy-black/silver, Body: black, 3 x 5.25 Bay, 6 hidden 3.5 Bay, 2 x USB 1.1, MIC, AC97, TAC 2.0 side vent, Card Reader, Dimensions: 460 x 226 x 475mm, DELUX carton box packing, DLP-21D Power Supply, Label

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка