Delux DLC-MG866 Mid tower ATX case (12 series)

Delux DLC-MG866 Mid tower ATX case (12 series)

2.390,00 ден.   Спореди

Delux DLC-MG866 Mid tower ATX case (12 series), w/ 2*USB2.0 & audio ports, glossy-black color, w/ black body, TAC1.1,DLP-25D power supply, 250W, label 800W, 2*SATA, 2*DATA, EU cable, 230V, 12cm fan,DE...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.390,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Delux DLC-MG866 Mid tower ATX case (12 series), w/ 2*USB2.0 & audio ports, glossy-black color, w/ black body, TAC1.1,DLP-25D power supply, 250W, label 800W, 2*SATA, 2*DATA, EU cable, 230V, 12cm fan,DELUX logo, DELUX Kraft box packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка