Dell XPS L502x Silver

Dell XPS L502x Silver

54.990,00 ден.   Спореди

Dell XPS L502x Silver, Intel i5-2410M(2.30GHz, 3MB Cache) CPU, nVidia GeForce GT 525M 1GB VRAM VGA, 6144MB 1333MHz DDR3, 500GB 7200rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless Intel Centrino N 1030, Bluetooth, 2.0MP C...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 54.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell XPS L502x Silver, Intel i5-2410M(2.30GHz, 3MB Cache) CPU, nVidia GeForce GT 525M 1GB VRAM VGA, 6144MB 1333MHz DDR3, 500GB 7200rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless Intel Centrino N 1030, Bluetooth, 2.0MP Camera, HDMI, 6 cell Battery, Microsoft Windows 7 Home Professional (64-bit), Microsoft Office Starter, 15.6" HD (1366X768) True-Life WLED, SAID1011

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка