Dell Vostro 3550 Brass

37.690,00 ден.   Спореди

Dell Vostro 3550 Brass, Intel i5-2410M(2.30GHz, 3MB Cache) CPU, Integrated HD3000 VGA, 4096MB 1333MHz DDR3, 500GB 7200rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 2.0MP Camera, Fingerprint, HDMI...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 37.690,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Vostro 3550 Brass, Intel i5-2410M(2.30GHz, 3MB Cache) CPU, Integrated HD3000 VGA, 4096MB 1333MHz DDR3, 500GB 7200rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 1702 b/g/n, Bluetooth, 2.0MP Camera, Fingerprint, HDMI, 6 cell Battery, Microsoft Windows 7 Home Premium (64-bit), Microsoft Office Starter, 15.6" HD (1366X768) AntiGlare LED, SAID3581

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка