Dell Venue 8 8" (1920x1080) Atom Z3480 dual 2,10GHz, Memory 16GB, Ram 1GB, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, 2 x Webcams, Android 4.4, red

10.126,00 ден.   Спореди

Dell Venue 8 8" (1920x1080) Atom Z3480 dual 2,10GHz, Memory 16GB, Ram 1GB, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, 2 x Webcams, Android 4.4, red


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 10.126,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Venue 8 8" (1920x1080) Atom Z3480 dual 2,10GHz, Memory 16GB, Ram 1GB, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, 2 x Webcams, Android 4.4, red

Рам капацитет 1 GB
Брзина на процесор 2.10 GHz
Дијагонала 8" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка