DELL UltraSharp U2715H 69cm (27") LED monitor 2xHDMI, DP,mDP,USB, QHD2560x1440, 3 yrs

26.767,00 ден.   Спореди

MONITOR DELL UltraSharp U2715H 69cm (27") LED monitor 2xHDMI, DP,mDP,USB, QHD2560x1440, 3 yrs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 26.767,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MONITOR DELL UltraSharp U2715H 69cm (27") LED monitor 2xHDMI, DP,mDP,USB, QHD2560x1440, 3 yrs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка